LED TAVAN AYDINLATMA


Ürünlerimizin çok tasarruflu ve uzun ömürlü olması dolayısıyla küresel ısınma ve çevrecilik açısından faydalı ürünlerdir. Kullanıcılar için de tasarruf maliyeti yönünden oldukça önemlidir…

Led aydınlatma kullanıcıları için lamba olarak 1000 TL fatura ödeyen 200 TL ödemeye başlar.%80 daha tasarrufludur. Lambanın ömrü kullanılacağı yerlere göre 7-10 sene arası değişmektedir. Kesinlikle radyasyon veya zararlı maddeler içermemektedir. Ürünlerimiz 1 sene garantilidir. Proje mühendislik olarak mühendis ve mimarın projelerine uygun olarak armatür içlerine Led imalatı gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz iç-dış aydınlatma tüm dekorasyon ürünlerine yardımcı ürün olarak ışık akışı ve lümeni yönünden bilindik tüm aydınlatma çeşitlerine göre çok daha iyi ve kullanışlıdır. Led aydınlatma ürünlerimiz tüm armatür gruplarına uygun olarak imal edilir. Uzun vade de ekonomiktir. Tasarrufludur.
 
İMAR YAPI DEKORASYON
olarak farklı seçenekleri ile, geniş model ve renk alternatifleri sunmaktadır. Geleceğin modern çizgilerini taşıyan mekanlarınız için led tavan aydınlatma konusunda tecrübemizi deneyiniz.